ПРО КОМПАНІЮ AVTOVIN

ПРО КОМПАНІЮ AVTOVIN

Компанія AVTOVIN №1 в Україні з виробництва номерних знаків на автомобілі та номерних рамок. Вже більше 14 років ми працюємо над оптимізацією бізнес-процесів для підвищення ефективності роботи і накопичуємо досвід, для реалізації нових ідей.
Компанія системно підходить до роботи із партнерами, пропонуючи повний комплекс рішень для ефективного ведення бізнесу на ринку автомобільних номерних знаків.

Сьогодні ми пропонуємо наступні напрацювання:

  • заготовки пластин та матеріалів для виробництва дублікатів номерних знаків, які відповідають специфікаціям та вимогам відповідних країн
  • штампувальні та термотрансферні станки для виготовлення готових номерних знаків
  • програмний комплекс, який гарантує повний контроль процесу та обліку виробництва автономерів
  • пластикові рамки для кріплення автономерів, з можливістю розміщувати на них рекламну інформацію
  • консультаційна та навчальна підтримка

Технологічні та інноваційні можливості Avtovin дозволяють виготовляти всі типи номерних знаків з відбиваючим покриття, застосовуючи сучасні методи їх захисту від підробки.

Виробничі потужності сприяють виконанню Avtovin державних замовлень у великих обсягах та у встановлені терміни.

Продукція виробництва компанії Avtovin сертифікована та відповідає державним стандартам України, а також міжнародним стандартам якості. Компанія неодноразово отримувала нагороди на національному рівні.

Avtovin - єдина компанія в Україні, яка розробила власне обладнання для виготовлення автономерів. Дане обладнання в комбінації із розробленим програмним продуктом дозволяє зменшити до мінімуму помилки оператора, вести облік всіх виготовлених ним номерних знаків, контролювати залишки пластин.

Партнерська мережа компанії "Автовін" налічує понад 30 представництв, які працюють під брендом Avtovin. Кожен із них пропонує комплексний підхід для клієнта всього за 5 хв: виготовити дублікат автономера, реалізувати рамку для кріплення номера, оформити автоцивілку та запропонувати інший автоаксесуар

Avtovin також, це компанія, яка виготовляє авторамки, та за допомогою сучасних технологічних методів наносить рекламу на них. За більш ніж 14 років роботи компанії, нашими клієнтами стали мережеві автосалони та автосервіси, диллерські мережі, найкращі футбольні клуби країни та інший бізнес. Сьогодні авторамки експортуються в Німеччину, Норвегію, Грузію, Молдову та Кіпр.